Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie formulare cod RTC pachet
- Număr anunț
- DA21444434
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 614,25 RON
- Valoare atribuită
- 614,25 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 10:10
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
614,25 RON
din 614,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro