Ofertă acceptată Cumpărare directă

Injectomate - 7 PERFUSOR SPACE cu TCI+ 1 PERFUSOR SPACE cu TCI si PCA kit SP + 1 Infuzomat Space

Număr anunț
DA21442798
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.546 RON
Valoare atribuită
53.546 RON
Data publicării
11.10.2018 08:53
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.546 RON

din 53.546 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.