Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4
- Număr anunț
- DA21441274
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Agenda Digitala a Romaniei (CUI 32722680)
- Furnizor / câștigător
- R 14837118 AVANT CONSULTING S.R.L.
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.278 RON
- Valoare atribuită
- 2.278 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 16:10
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.278 RON
din 2.278 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro