Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA21441261
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI RO16851518)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.926 RON
Valoare atribuită
2.926 RON
Data publicării
10.10.2018 16:09
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.926 RON

din 2.926 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.