Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA

Număr anunț
DA21440753
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI RO2503378)
Furnizor / câștigător
NEWDESK SRL (CUI 26999482)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.528,40 RON
Valoare atribuită
3.528,40 RON
Data publicării
10.10.2018 15:35
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.528,40 RON

din 3.528,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.