Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie laminare A4, 80microni, 100coli/top

Număr anunț
DA22362629
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
42994220-8 · Accesorii pentru laminare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96 RON
Valoare atribuită
96 RON
Data publicării
07.02.2019 12:02
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96 RON

din 96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.