Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cerneala refill cartus Epson

Număr anunț
DA21436160
Autoritate contractantă
COMUNA VULCANA-BAI (CUI 4206918)
Furnizor / câștigător
SC SHIDO SRL TARGOVISTE TARGOVISTE B-DUL INDEPENDENTEI BL A1 AP 66 (CUI 913240)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,89 RON
Valoare atribuită
226,89 RON
Data publicării
10.10.2018 12:38
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,89 RON

din 226,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.