Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTERNET SI TELECOMUNICATII

Număr anunț
DA22358749
Autoritate contractantă
DIRECTIA AGRICOLA JUDETEANA GALATI (CUI 37805611)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.015,36 RON
Valoare atribuită
15.015,36 RON
Data publicării
07.02.2019 08:38
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.015,36 RON

din 15.015,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.