Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimbare roti iarna x 4 buc

Număr anunț
DA21809057
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEICA MARE (CUI 18076338)
Furnizor / câștigător
AUTO-SCHIEB SRL (CUI RO17075741)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,03 RON
Valoare atribuită
84,03 RON
Data publicării
21.11.2018 10:03
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,03 RON

din 84,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.