Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE AUT DACIA A-1911
- Număr anunț
- DA21802582
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
- Furnizor / câștigător
- REDAC SRL (CUI RO11392104)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,97 RON
- Valoare atribuită
- 521,97 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 14:18
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
521,97 RON
din 521,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro