Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 37,8% sub estimat
Propan gaz lichefiat
- Număr anunț
- DA22294995
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV GHEORGHENI – VAROSI SPORT KLUB GYERGYO – VSK GYERGYO (CUI 34157710)
- Furnizor / câștigător
- BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
- Cod CPV
- 09122110-4 · Propan lichefiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.330 RON
- Valoare atribuită
- 3.315 RON 37,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2019 15:54
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.315 RON
din 5.330 RON estimat
37,8%
Adjudecat la 62,2% din estimat · economie 2.015 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.