Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CRETA ALBA 2.000 4.1176 2 PIX 5.000 0.8403 3 CORECTOR PIX 2.000 2.9412 4 FOLII PROTECTIE A4 1.000 8.
- Număr anunț
- DA21431833
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DEMETRIU RADU RADESTI (CUI 12848676)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47,13 RON
- Valoare atribuită
- 47,13 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 09:55
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47,13 RON
din 47,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro