Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE HUSQVARNA
- Număr anunț
- DA22352189
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LUNGA (PRIMARIA VALEA LUNGA) (CUI 4344554)
- Furnizor / câștigător
- TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
- Cod CPV
- 42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547,90 RON
- Valoare atribuită
- 547,90 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 10:42
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
547,90 RON
din 547,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro