Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonde nasogastrice / gastroduodenale / duodenale LEVIN, CH 12, 14, 16, 18

Număr anunț
DA22302058
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,10 RON
Valoare atribuită
6,10 RON
Data publicării
29.01.2019 13:35
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,10 RON

din 6,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.