Ofertă acceptată Cumpărare directă

Yasmin 0.03mg/3mg*21cpr.film (COMBINATII)-7472

Număr anunț
DA22295665
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520,40 RON
Valoare atribuită
520,40 RON
Data publicării
29.01.2019 07:48
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520,40 RON

din 520,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.