Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate centrala sistem de calcul nuclee multiple i7; licenta Win10 x64 Pro

Număr anunț
DA22295281
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE VRANCEA (CUI 4718101)
Furnizor / câștigător
BIOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 17658427)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.790 RON
Valoare atribuită
1.790 RON
Data publicării
28.01.2019 16:31
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.790 RON

din 1.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.