Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie papetarie-birotica
- Număr anunț
- DA21419607
- Autoritate contractantă
- COMUNA IBANESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3372165)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30197220-4 · Agrafe de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545,99 RON
- Valoare atribuită
- 545,99 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 10:17
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
545,99 RON
din 545,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro