Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de arhivare Comuna Alunis
- Număr anunț
- DA21791670
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALUNIS (PRIMARIA ALUNIS) (CUI 4662981)
- Furnizor / câștigător
- TINTA ADRIAN PFA (CUI 20010700)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 08:34
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.000 RON
din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro