Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAPETARIE

Număr anunț
DA22362711
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.616,78 RON
Valoare atribuită
2.692,78 RON
Data publicării
07.02.2019 12:06
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.692,78 RON

din 2.616,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.