Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu forestier 12 mm, ALSER 6x26 IWRC dublu compactat
- Număr anunț
- DA22356764
- Autoritate contractantă
- REGIA PUBLICA LOCALA A PADURILOR MAIERUS R.A. (CUI 30350806)
- Furnizor / câștigător
- ALSER FOREST S.A. (CUI RO20951361)
- Cod CPV
- 44317000-5 · Cabluri de legare din fier sau din otel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 721,70 RON
- Valoare atribuită
- 721,70 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 14:46
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
721,70 RON
din 721,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro