Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAZARE POIANA BRASOV

Număr anunț
DA21805548
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 222 (CUI 20745760)
Furnizor / câștigător
MARBONA CONSULTING SRL (CUI RO23301843)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.320 RON
Valoare atribuită
7.320 RON
Data publicării
20.11.2018 16:12
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 17:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.320 RON

din 7.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.