Ofertă acceptată Cumpărare directă

BECURI

Număr anunț
DA22294359
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.904,25 RON
Valoare atribuită
1.904,25 RON
Data publicării
28.01.2019 15:14
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.904,25 RON

din 1.904,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.