Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOPETI PENTRU ZAPADA

Număr anunț
DA22359161
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
INTERTRANSCOM IMPEX SRL (CUI RO5169494)
Cod CPV
44511120-2 · Lopeti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221,82 RON
Valoare atribuită
221,82 RON
Data publicării
07.02.2019 09:04
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,82 RON

din 221,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.