Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ibric

Număr anunț
DA22295276
Autoritate contractantă
Caminul Pentru Persoane Varstnice al Municipiului Bucuresti Nicolae Cajal (CUI 28831450)
Furnizor / câștigător
ADN GO S.R.L. (CUI 39417519)
Cod CPV
15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.601 RON
Valoare atribuită
2.601 RON
Data publicării
28.01.2019 16:31
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.601 RON

din 2.601 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.