Ofertă acceptată Cumpărare directă

spray, disc taiat , sina perdea, cablu tv, radio

Număr anunț
DA22292783
Autoritate contractantă
SC AQUATERM AG 98 SA (CUI RO11339135)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44115811-7 · Sine pentru perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,81 RON
Valoare atribuită
205,81 RON
Data publicării
28.01.2019 13:55
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,81 RON

din 205,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.