Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSCRIPTIONAT

Număr anunț
DA21813174
Autoritate contractantă
COMUNA DENTA (PRIMARIA COMUNEI DENTA) (CUI 4483943)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
92600000-7 · Servicii sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,64 RON
Valoare atribuită
302,64 RON
Data publicării
21.11.2018 12:10
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,64 RON

din 302,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.