Număr anunț
DA22296971
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
Furnizor / câștigător
LITTLE STAR SRL (CUI RO18480017)
Cod CPV
50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,59 RON
Valoare atribuită
145,59 RON
Data publicării
29.01.2019 09:27
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,59 RON

din 145,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.