Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitionare servicii de inspectie tehnica periodica ITP

Număr anunț
DA22294680
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
MD MECANIC BENZ 2003 (CUI RO15175272)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare finală
63,02 RON
Data publicării
28.01.2019 15:32
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.