Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
VITAMINA B12 ZENTIVA 50mcg/ml
- Număr anunț
- DA22278144
- Autoritate contractantă
- SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162,63 RON
- Valoare atribuită
- 162,26 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.01.2019 16:35
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
162,26 RON
din 162,63 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 0,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.