Ofertă acceptată Cumpărare directă

24951100-6 Lubrifianti, 44190000-8 Diverse materiale de constructii, 44832200-3 Diluanti

Număr anunț
DA21447739
Autoritate contractantă
Comuna Turt (CUI 3896887)
Furnizor / câștigător
JUNIOR COMPANI S.R.L. (CUI 15894715)
Cod CPV
24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
853,79 RON
Valoare atribuită
853,79 RON
Data publicării
11.10.2018 12:20
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

853,79 RON

din 853,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.