Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ingrasamant

Număr anunț
DA21446847
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IPOTESTI (CUI 14124190)
Furnizor / câștigător
CONIFER GARDEN SRL (CUI RO29585612)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27,52 RON
Valoare atribuită
27,52 RON
Data publicării
11.10.2018 11:45
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27,52 RON

din 27,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.