Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REACTIVI PENTRU ANATOMIE PATOLOGICA
- Număr anunț
- DA21446069
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 24310000-0 · Produse chimice anorganice de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.147,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.147,60 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 11:13
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.147,60 RON
din 2.147,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro