Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat
Lavete microfibra 35x40 cm rosii NUMAR REFERINTA: VER-853302 COD SI DENUMIRE CPV: 39224300-1 M
- Număr anunț
- DA21445791
- Autoritate contractantă
- Scoala de Muzica ''Augustin Bena" Cluj Napoca (CUI 17965570)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13,40 RON
- Valoare atribuită
- 12,60 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2018 11:02
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12,60 RON
din 13,40 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 0,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.