Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bocanci de protectie S3

Număr anunț
DA22293804
Autoritate contractantă
R.A.T.SRL (CUI RO2315129)
Furnizor / câștigător
REM-ROX SRL (CUI RO11457025)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.716 RON
Valoare atribuită
11.716 RON
Data publicării
28.01.2019 14:43
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.716 RON

din 11.716 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.