Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA21444354
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA CONSTANTIN PUFAN (CUI 8762240)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.389,65 RON
Valoare atribuită
2.389,65 RON
Data publicării
11.10.2018 10:06
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.389,65 RON

din 2.389,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.