Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Bara poliamida POM Ø8x3000mm si PA6 Ø10x3000 mm

Număr anunț
DA21442680
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
Furnizor / câștigător
PERFECT SEAL SRL (CUI RO15686676)
Cod CPV
24560000-7 · Poliamide primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83,91 RON
Valoare atribuită
83,91 RON
Data publicării
11.10.2018 08:46
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83,91 RON

din 83,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.