Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci galbeni imprimati "Pericol Biologic", 120 litri - 700x1000 mm, 40 microni, ADR Iprochim

Număr anunț
DA22297658
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI RO5788016)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160 RON
Valoare atribuită
160 RON
Data publicării
29.01.2019 10:02
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160 RON

din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.