Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS HP NR.21 C9351AE OEM
- Număr anunț
- DA22297445
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,52 RON
- Valoare atribuită
- 124,52 RON
- Data publicării
- 29.01.2019 09:51
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124,52 RON
din 124,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro