Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLEME PLATE D53F 6MM 1200 BUC 042-0374

Număr anunț
DA22297161
Autoritate contractantă
Teatrul de Arta Deva (CUI 4374610)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
30197100-7 · Capse, tinte, pioneze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,79 RON
Valoare atribuită
110,79 RON
Data publicării
29.01.2019 09:37
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,79 RON

din 110,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.