Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Firewall Cisco ASA 5516-X
- Număr anunț
- DA21440487
- Autoritate contractantă
- UM 0526 TG. MURES (CUI 4322998)
- Furnizor / câștigător
- SENETIC DISTRIBUTION SRL (CUI 35620943)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.200 RON
- Valoare atribuită
- 17.200 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 15:19
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.200 RON
din 17.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro