Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii colectare, transport-eliminare deseuri biologice

Număr anunț
DA21440117
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
Furnizor / câștigător
ECOLECT SERV SRL (CUI 33572793)
Cod CPV
90524300-9 · Servicii de inlaturare a deseurilor biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.780 RON
Valoare atribuită
3.780 RON
Data publicării
10.10.2018 15:03
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.780 RON

din 3.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.