Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dotari interioare gradinita Gottlob

Număr anunț
DA22294486
Autoritate contractantă
COMUNA GOTTLOB (CUI 16573608)
Furnizor / câștigător
RADOR LC SRL (CUI RO19278696)
Cod CPV
30193900-7 · Suporturi verticale pentru hartii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.545 RON
Valoare atribuită
10.545 RON
Data publicării
28.01.2019 15:21
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.545 RON

din 10.545 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.