Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORAMINA JAVEL

Număr anunț
DA22293422
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei De Munca Valcea (CUI 11342394)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,23 RON
Valoare atribuită
67,23 RON
Data publicării
28.01.2019 14:23
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,23 RON

din 67,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.