Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monoxid de carbon 3.0
- Număr anunț
- DA21437421
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 24111000-5 · Hidrogen, argon, gaze rare, azot si oxigen (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 807 RON
- Valoare atribuită
- 807 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 13:24
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
807 RON
din 807 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro