Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale

Număr anunț
DA21434128
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.655 RON
Valoare atribuită
4.655 RON
Data publicării
10.10.2018 11:23
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 07:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.655 RON

din 4.655 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.