Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie BMW 330XD

Număr anunț
DA22364353
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
AUTOMOBILE BAVARIA SRL (CUI RO5450286)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.149,17 RON
Valoare atribuită
6.149,17 RON
Data publicării
07.02.2019 13:43
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.149,17 RON

din 6.149,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.