Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE COPIATOARE

Număr anunț
DA22363559
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Timisoara (CUI 4358053)
Furnizor / câștigător
NEWDESK SRL (CUI 26999482)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,64 RON
Valoare atribuită
752,64 RON
Data publicării
07.02.2019 12:59
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,64 RON

din 752,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.