Ofertă acceptată
Cumpărare directă
WELD-250M - Aparat de sudura tip invertor + Masca cristale BLUE
- Număr anunț
- DA21800613
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MOTCA (CUI 14152998)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
- Cod CPV
- 42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503,36 RON
- Valoare atribuită
- 503,36 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:18
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
503,36 RON
din 503,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro