Ofertă acceptată Cumpărare directă

492/6 Cleste industrial pentru tevi GGG-W-651 tip II clasa A 2.1/2", Unior

Număr anunț
DA22294832
Autoritate contractantă
URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
44512200-4 · Clesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94 RON
Valoare atribuită
94 RON
Data publicării
28.01.2019 15:43
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94 RON

din 94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.