Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Indicator rutier - Accesul interzis vehiculelor având masa mai mare de 3,5 tone
- Număr anunț
- DA22294785
- Autoritate contractantă
- Comuna Stefan cel Mare Calarasi (CUI 3796870)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
- Cod CPV
- 34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,30 RON
- Valoare atribuită
- 672,30 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 15:40
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 16:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
672,30 RON
din 672,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro